Tikriausiai, jog neatrastume nei vieno žmogaus, kuriam nepatiktų greiti pinigai bei maža rizika – vis dėlto, kad ir kaip puikiai viskas galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio, palaipsniui išsiaiškiname, jog lengvai uždirbamų pinigų, ypač kalbant apie trumpus laiko intervalus, nebūna, o jeigu ir pasitaiko, tai rizika tikrai negalėtų būti įvardijama it minimalistinė. Tiesą sakant, labai gaila, kai žmonės vengia kurti atitinkama pridėtinę vertę ir pajamas didinti palaipsniui – pagal tai, kiek yra įdedama pastangų – žmonės yra įsitikinę, jog milijonieriais galima tapti ir per vienintelę dieną, tačiau gyvenimas yra kitoks – loterijose piliečiai kiekvieną dieną turtų nelaimi.

Kaip ir tikriausiai supratote, mat ganėtinai aiškiai tai apibūdinome, jog mūsų šiandienos tema – darbas internetu. Kadangi, kaip ir akivaizdu, yra teigiama, jog virtualioje erdvėje įmanoma uždirbti milžiniškų sumų ir per ganėtinai trumpą laikotarpį, šią mintį pabandysime paanalizuoti ir išsiaiškinti, kokia tiesa iš tiesų vyrauja dabartinėje rinkoje. Vis dėlto, esame linkę pabrėžti nuomonę iš anksto, jog piliečius pabandysime perkalbėti ir atsisakyti lengvų pinigų persekiojimo idealogijos – paaiškinsime, kodėl gi darbas internetu neturėtų būti orientuotas į tokius rezultatus, o be viso to, pabandysime pasigilinti, kodėl gi toks požiūris galėtų būti labiau žalingas, nei naudingas.
Pradėkime nuo to, jog darbas internetu niekada darbui nebus lygus – turime omenyje tai, jog visos veiklos, kad ir internete, išties skiriasi. Vienos iš jų reikalauja kur kas daugiau pastangų, dėmesio, nuoseklumo, kitos – pastebimai mažiau. Be viso to, jeigu skiriama mažiau dėmesio, tai tikrai nereiškia, jog mažesnis pastangų indėlis suteiks ir mažesnę grįžtamąją sumą – taip tikrai nėra, mat dažniausiu atveju tokiose situacijose dominuoja pinigai, investicijos, kurios ir leidžia susidaryti norimus padarinius. Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų pastebėti tai, jog net ir tais atvejais, kai darbas internetu remiasi į investicijas, vis tiek nebūtų galima teigti, jog tai – greitų pinigų uždarbis. Tikriausiai, jog visiems aišku, jog praleidžiamos valandų valandos gilinantis į informaciją, į investicinius kanalus, šaltinius ne vien tik reikalauja iš žmonių daugybės dėmesio, tačiau taip pat ir pastangų, dažnu atveju specifinių žinių.
Kodėl gi greiti pinigai tikrai neturėtų būti tie padariniai, kuriuos reikėtų persekioti? Norime pabrėžti tai, jog kiekvienas žmogus, suprantama, jog siekia kuo įmanoma labiau padidinti turimą kapitalą – santaupas. Vis dėlto, labai dažnai nutinka taip, jog dėl perdėtos dezinformacijos pilietis pasiryžta investuoti didesnę sumą, nei galėtų sau leisti – dažniausiai tokie padariniai yra sukūriami tais atvejais, kai ekspertais – patarėjais tampa draugai, kuriems vienu ar kitu metu paprasčiausiai pasisekė, o jaučiasi it radę aukso gyslą. Vis dėlto, naivesni žmonės dažniausiai būna labai patiklūs, todėl natūralu, jog nepabijo ir didesnę sumą investuoti. Visgi, kone daugiau nei aštuoniasdešimt procentų atveju, žmonės patiria ne vien tik finansinių nuostolių, tačiau taip pat ir nepagydomą šoką – jie jaučiasi it gyvenimas slystų jiems iš po kojų. Kaip ir tampa akivaizdu, jog tokiose situacijose piliečiai palūždami nebežino, ko gi griebtis – jeigu nenorite papulti į tokią situaciją ir jūs, nepersekiokite greitų pinigų.
Darbas internetu suteikia kur kas ramesnių išeičių, kurios leistų įgyti atitinkamą naudą, tačiau per kiek ilgesnį laiko tarpą – vis dėlto, esame linkę manyti, jog geriau kartais mažiau, lėčiau, bet svarbu, jog būtų galima neprarasti investuotos sumos. Vis dėlto, konkrečių krypčių įvardyti negalime, mat kiekvienas turi rasti savo nišą.